27 Eylül 2011 Salı

Kökleri Asırlar Ötesinden Günümüze Ulaşan Defne

Çok eski zamanlardan beri birbirinden farklı alanlarda insanlığa hizmet eden defne bitkisine tüm bu zamanlar boyunca layık olduğu değer teslim edilmiş. Saç bakımından cilt sorunlarına, et ve balık yemeklerinden ekmek yapımına; bahçeleri güzelleştirmeden romatizma ağrılarını dindirmeye kadar pekçok marifeti var defnenin.

Yeşil Köpük olarak biz de defnenin iyileştirici, nemlendirici, dezenfekte edici özelliklerinden faydalandık ve sizlere 5 farklı defne içerikli ürün sunduk. %100 doğal zeytinyağı ve uçucu yağlardan soğuk işlemle üretilmiş yüksek kaliteli katı sabunlarımızı kullandıktan sonra ıslak bırakmamanızı, saçlarınızı yıkarken ılık su kullanmanızı ve yumuşak saçlar için durulama suyuna doğal elma sirkesi, kaynatma yoluyla elde edilmiş karanfil suyu, demleme usulü ile hazırlanmış lavanta çayı veya defne çayından birini eklemenizi tavsiye ederiz.

 1-YEŞİL KÖPÜK %100 DEFNE YAĞLI SABUN 
(Bebekler için biçilmiş kaftan!)

Defne Yağı, içerdiği sineol sayesinde kuvvetli bir antiseptiktir. Geleneksel tıpta cilt problemlerinde ve saç dökülmelerinde kullanılır. Defne ağacının yaprağı anti bakteriyel içeriği sayesinde iyileştirici etkiye sahiptir. Cilde parlaklık ve güç verir. Hem kuru hem de yağlı ciltlerde
kullanılabilir. Alerjik ciltlerde, mantar ve egzama gibi rahatsızlıklarda tavsiye edilir. Sivilcelere, siyah noktaların giderilmesinde faydalıdır. Peeling özelliğine sahiptir. Bebekleriniz için vazgeçemeyeceğiniz yumuşaklık ve doğallıktadır.

Tam İçerik: Defne Yaprağı Yağı, Sabun Bazı, Saf su. Başka bir şey içermez!

2-DEFNE YAĞLI SABUNDefne ağıcının yaprağı, antiseptik ve antibakteriyel içeriğinden dolayı iyileştirici bir güç verir. Dış etkenlere karşı korur. Peeling özelliği ile siyah nokta ve aknelere iyi gelir. Hem kuru hem de yağlı ciltlerde kullanılabilir. Alerjik ciltlerde de tavsiye edilir. Hücreleri yeniler, cilde parlaklık ve güç verir, cildi dinlendirir. Saç dökülmesi ve kepeklenmeye karşı etkilidir. İçeriğindeki zeytinyağıyla cildinizi ve saçınızı besler, nemlendirir ve tazeler. Kullandığımız yağlar soğuk sıkma yöntemiyle elde edildiğinden, ürünlerimiz vitamin ve mineral bakımından zenginliklerini muhafaza eder. 

Tam İçerik: Zeytinyağı,Defne Yağı, Sabun Bazı, Saf su. Başka bir şey içermez!


3-ANTİSELÜLİT SABUNU
İçeriğindeki saf Zeytinyağı cilt yumuşatıcı, nem, parlaklık ve canlılık vericidir. Ayrıca içeriğindeki
Biberiye Yağı cilt sıkılaştırma için geleneksel tedavilerde kullanılır. Defne Yağı ise doğal peeling
etkisiyle size yardımcı olacaktır. Bu yağlar cilt yenilenmesine yardımcıdır. Cildinize 5 dakikalık masajlar
yaparak uygulamanız tavsiye edilir. Yeşil Köpük Selülit Sabunu %100 doğal zeytinyağı, biberiye yağı ve
defne yağı içerir.

Tam İçerik: Zeytinyağı, Biberiye Yağı, Defne Yaprağı Yağı, Sabun Bazı, Saf su. Başka bir şey içermez!


4-DEFNE YAĞLI SIVI SABUN


Defne doğallığı ve ferahlığı sıvı sabunun pratikliğiyle buluştu. 
Yeşil Köpük Defne Yağlı Sıvı Sabun, doğal içeriğiyle mutfak ve 
banyoların vazgeçilmezlerinden olma iddiasında. İçeriğindeki 
defne yağı yoğunluğuyla pürüzsüz ve yumuşacık ellere 
sahip olmanın keyfini yaşayacaksınız.

Tam içerik: Zeytinyağı, Defne yağı, Potasyum Hidroksit, Tuz, Saf Su. Başka bir şey içermez!


5-DEFNE YAĞLI DUŞ JELİÖzel formülü ile doğallıktan ödün vermeden hazırlanmış tüm cilt tiplerine dost, özel bir ürün Yeşil Köpük Defne Yağlı Duş Jeli. Tamamen doğal içeriği sayesinde alerjik hassasiyeti olanlar rahatlıkla kullanabilir. Uzun süreli nemlendirici etkisiyle saçlarınız ve cildinizdeki yumuşaklığa inanamayacaksınız. Gözenekleri açma ve temizleme özelliği olan defne yağı ile doğallığın ferahlığını yaşayacaksınız.

Tam içerik: Zeytinyağı, Defne Yağı, Potasyum Hidroksit, Tuz, Saf Su. Başka bir şey içermez!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...